B kategóriás futár kollégát keresünk otthoni telephelyezéssel

Hirdetés Leírása

B kategóriás futár kollégát keresünk otthoni telephelyezéssel!

Munkavégzés helye: Eger, Jászberény, Kaposvár, Kecskemét, Orosháza és ezen települések közvetlen környezete, otthoni parkolással!

Cégünk: kiscsomagos áruszállításra specializálódott vállalatunk már harmadik évtizede működik és fejlődik sikeresen. Ha szereted a pörgős munkát és a mindennapos kihívásokat, mi egy kiszámítható és stabil hátteret tudunk neked biztosítani!

Feladatok:

-3,5T, 5-6 raklapos teherautóval kis csomagos áruszállítás,

-gyors és pontos munkavégzés, napi 50-80 cím teljesítése,

-önálló rakodás és csomag szortírozás,

-utánvétes és kártyás fizetés kezelése,

-balesetmentes közlekedés a szabályok betartásával,

-udvarias hozzáállás partnereink felé.

Amit kínálunk:

-8 órás bejelentett munkaviszony,

-elérhető fizetés 300.000 – 500.000 nettó teljesítmény alapján,

-az eltöltött idővel növekvő hűségbónusz,

-teljes összeg hivatalos kifizetése,

-pontos fizetés minden hónap elején,

-átlagosan 3 évnél fiatalabb gépjármű flotta,

-teljes munkaruha felszerelés,

-céges okostelefon,

-lehetőség azonnali kezdésre,

-pályakezdőknek betanítás.

Elvárásaink:

-B kategóriás jogosítvány,

-árukezeléshez használt scanner ismerete vagy gyors betanulása.

Előny:

-Hasonló futár munkakörben szerzett tapasztalat illetve gyakorlat.

Elérhetőség:

Amennyiben érdeklődsz az állás iránt és szeretnél velünk dolgozni, kérlek jelentkezz az alábbi email címen: derent.iroda@gmail.com