Sofőröket keresünk éjszakai sofőrszolgálati munkavégzéshez

május 11, 2022

Hirdetés Leírása

Akár beugrós munkaként is!

Kedves családias , munkakörnyezet, segítőkész munkatársak várják új kollégájukat.

Lojális, szakképzett munkatársak segítik az ügyfeles -bázis sofőr munkáját és koordinálását.

Főbb feladatok, munkák:

Éjszakai sofőrszolgálati munkatárs, aki az ügyfél autóját a kezdő címről, a végcímre szállítja, az esetleges kitérőkkel. (Ügyfeles sofőr)

Éjszakai Sofőrszolgálati munkatárs, aki az ügyfeles sorőrt a címre szállítja, majd a végcímen felveszi, és a következő címre viszi. (bázis sofőr)

Az álláshoz tartozó elvárások:

-B kategóriás jogosítvány

-Pest megyei matrica (bázis sofőr)

-okostelefon, mobilinternet (GPS használatához, pl: Wazze, Viber, alkalmazás ismerete )

-Magára és környezetére igényes legyen

-Jó kommunikációs készség és probléma megoldó képesség

-Budapesti helyismeret

-Pontosság és megbízhatóság

-Éjszakai munkavégzés

Amit kínálunk:

-Havi/éves fix munka

-Túlóra elszámolás / kilométer díj elszámolás

-Bejelentett munkaviszony

-Napi/havi fizetés

-Rugalmas munkabeosztás,

-Juttatások, bónuszok, mozgó bér, jatt, kilométer pénz

-Kellemes családias munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):Szakmunka, Gépjárművezető, Sofőr, Futár, Egyetemista

Szükséges tapasztalat:

Nem igényel tapasztalatot

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő/ Részmunkaidő

Munkavégzés helye:Budapest / Pest megye/ Budapest és 150 km agglomeráció

Bérezés: 1500 Ft/óra +jatt (ügyfeles sofőr)1500 Ft/óra + 50Ft/km (bázis sofőr)

Jelentkezés módja:Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az omegasoforszolgalat01@gmail.com-on vagy telefonon a +36 30 711 52 52 telefonszámon